Hlavná navigácia
Úvod

Reklamné predmety

 

Zaoberáme sa kompletným spracovaním objednávok reklamných a darčekových predmetov s logom Vašej spoločnosti. Garantujeme Vám kompletný servis od dodania vybraného produktu v požadovanom množstve, cez grafické úpravy, kvalitné spracovanie loga Vašej spoločnosti až po bezplatnú dopravu na miesto určenia.

 

Reklamne

V tomto roku sa Vám do rúk dostáva prvý katalóg reklamných predmetov pod hlavičkou spoločnosti ACTIVA. Pripravili sme ho na základe Vašich prianí a pripomienok a našich dlhoročných skúseností. Nájdete v ňom najžiadanejšie produkty, ale tiež aj zaujímavé novinky. Je v ňom viac ako tisíc položiek vhodných k propagácii Vášho obchodného mena. 

Na jednotlivé produkty Vám podľa Vašich požiadaviek zaistíme spracovanie Vášho firemného loga. Garantujeme Vám kompletný servis od grafickej úpravy, cez spracovanie loga až po dopravu na miesto určenia.

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a preto veríme, že Vás naša ponuka zaujme.

Vyžiadajte si zadarmo náš katalóg Reklamné predmety 18/19. 

Oddelenie reklamných predmetov Vám zabezpečí tlač loga Vašej spoločnosti na Vami zvolené predmety.

Tlačové technológie:

  • razba (na diáre, kožené výrobky),
  • tampónová tlač (guličkové perá, výrobky z plastu),
  • sieťotlač (potlač textilu, igelitových a papierových tašiek),
  • laser (kovové a drevené predmety),
  • výšivka (textil),
  • ofset (vizitky, hlavičkové papiere, obálky).

V prípade záujmu si vyžiadajte aktuálnu cenovú kalkuláciu na spracovanie Vášho loga na reklamné predmety. (Pre rýchlejšie spracovanie cenovej kalkulácie uveďte: predmet, ktorý chcete potlačiť, počet farieb tlače, veľkosť tlače, predpokladaný náklad/počet kusov)

Katalóg si vyžiadajte u svojho obchodného zástupcu alebo na mailovej adrese reklamnepredmety@activa.sk.