Hlavná navigácia
Úvod

Ako nakupovať kancelárske potreby

Nakupovať v našom e-shope môžu ako firemní zákazníci, tak súkromné ​​osoby. Či už patríte do ktorejkoľvek skupiny, nájdete v našom e-shope nástroje, ktoré vám nákup výrazne zjednodušia a urýchlia. Nasledujúca stránka je venovaná popisu funkčností, ktoré sú určené pre firemných zákazníkov.

Registrácia, prihlásenie

V prvom kroku sa musíte rozhodnúť, či chcete nakupovať ako firemný zákazník alebo súkromná osoba. Po úspešnom odoslaní registračných údajov od nás obratom obdržíte potvrdenie registrácie. Od tejto chvíle môžete objednávať.

Pre objednanie tovaru je nevyhnutné sa prihlásiť pomocou užívateľského mena a hesla, ktoré ste si sami zvolili pri registrácii. Ak ste heslo zabudli, môžete si ho nechať zaslať e-mailom pomocou jednoduchého formulára na úvodnej stránke pod políčkami na prihlásenie.

 

Vyhľadávanie tovaru

V katalógu je možné prezerať produkty aj bez prihlásenia. Základnú štruktúru katalógu si môžete prezerať priamo po premiestnení kurzora na ktorúkoľvek položku (kapitolu) navigačného menu.

Počas roka potom máme platné rôzne špeciálne katalógy. Pokiaľ si chcete prezerať tovar z nich, stačí kliknúť na príslušný názov toho, ktorý Vás zaujal.

Po výbere kapitoly, z ktorej chcete objednávať, sa dostanete do výberu podkapitol, prípadne rovno do prehľadu produktov.

  

Pre rýchle vyhľadanie požadovaného tovaru v prehľade produktov môžete využiť predpripravené filtre v jednotlivých kapitolách.

 

Filtrovať vybrané produkty viete aj naprieč celou našou ponukou a to EKO produkty, NOVINKY alebo PRODUKTY V AKCII.

Do detailu produktu sa dostanete kliknutím na jeho názov.