Hlavná navigácia
Úvod

Kancelársky nábytok Hobis

Vybavte svoju kanceláriu kvalitným, praktickým a variabilným nábytkom s nadčasovým dizajnom! Vyberte si zo širokej ponuky českého kancelárskeho nábytku Hobis a my zabezpečíme všetko od návrhu, výroby až po dodanie do Vašej kancelárie, aj vrátane montáže. Nábytok je v 8 farebných prevedeniach, so zárukou 5 rokov.

 

S vhodným výberom vám radi pomôžeme

Sme certifikovaný predajca nábytku Hobis, a preto je súčasťou našej ponuky aj overenie technickej nadväznosti vybraných položiek (aj priamo v kancelárii zákazníka), rovnako ako zabezpečenie dodania a odbornej montáže. Vy len odsúhlasíte objednávku a potom sa pozeráte, ako Vaša vysnívaná kancelária rastie pred očami.

 

 

Alebo môžete využiť aj 3D návrhár kancelárií:

 

 

Hobis to sú materiály od renomovaných európskych výrobcov, špičkové CNC stroje zaisťujúce najlepšiu kvalitu spracovania a vysoká kvalifikácia pracovníkov - na týchto základoch vzniká kancelársky nábytok s päťročnou zárukou, bezkonkurenčne krátkou dodacou dobou, s hygienickými certifikátmi, certifikátmi pevnosti a v neposlednom rade s certifikátom Ekologicky šetrný výrobok.

 

3D návrhář

3D návrhár

Navrhnite si svoju kanceláriu v 3D návrhári.

Profi montáž

Profesionálna montáž

Poskytujeme profesionálnu montáž za výhodnú cenu.

Záruka 5 let

Záruka 5 rokov

Záruka 5 rokov na celý sortiment.